Uadreams.com ochrony DatingScam

Bezpieczeństwo i wygoda naszych członków zapewniają się przez uaDreams scam policy , są kamieniem węgielnym naszej pracy. Możemy gwarantować, że wszystkie profile dziewczyn, zamieszczone na UaDreams.com, są realne, bo starannie sprawdzamy ich prywatne dane. Nasza praca polega na tym, żeby oczustwa na naszym portalu randkowym nigdy sie nie stały. I żeby mogłeś skoncentrować się tylko na komunikacji z dziewczynami. Oczywiście, zrobimy dla tego wszystko, co od nas zależy.

Główne kierunki polityki UaDreams przeciw oszustwa i scamu

Nie jest tajemnicą, że rosyjski dating scam jest rozpowszechnioną formą oszustwa. Internet zabezpiecza wysoki poziom anonimowości, dzięki czemu niektórzy wykorzystują go, żeby oszukiwać ludzi, jakie chcą poznać kogoś. Nasza agencja zapewnia rygorystyczną politykę przeciw wszystkich rodzajów dating scammerów, jaka opiera się na następnych aspektach:

  • Rygorystyczny regułamin członkostwa
  • Rzetelna kontrola danych osobistych naszych dziewczyn
  • Video chat.

UaDreams.com is an officially registered international business with almost ten years history of operating on the territory of Ukraine. Our wide experience and profound knowledge in questions of ukrainian dating and matchmaking can become your ‘earnest of success’. Follow our rules and recommendations and stay safe!

Nasz regulamin

Nasz regulamin został wypracowany specjalnie, żeby obronić naszych szanownych członków przed oszustwem. Obie strony potrzebują obrony: mężczyźni i kobiety. Zabraniamy naszym członkóm podawać ich prywatne dane przed osobistym spotkaniem. To efektowny środek, żeby obronić obie strony przed scamem, molestowaniem albo prześladowaniem. Będziemy zapewniać bezpieczeństwo Twoich danych osobistychi nigdy nie udostępnimy ich trzecim osobom.

Obsługa klientów

Zebraliśmy najbardziej popularne pytania w sekcji «Najczęściej zadawane pytania» . Możesz również zazdzwonić do operatorów naszego call centru, jacy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Możesz wysłać nam Twoje pytanie przez naszą stronę internetową, zazdzwonić do nas przez telefon albo Skype.

Eliminacją UaDreams scamu, czyli oszustwa

Robimy wszystko możliwe, żeby zabronić oszustom korzystać się z naszego serwisu. Prywatne dane (jakie zawierają też stan cywilny naszych dziewczyn, koniecznie zostaje kontrolowany, a także to, na ile poważne są jej zamiary. Gdy rozmawiasz na chacie z dziewczyną, zostaje dla Ciebie anonimową, ale nie dla nas. Bądz pewny, że dane prywatne dziewczyny nigdy nie zostaną stracone, jeśli jej działania wydają Ci się podejżliwymi. To jest trochę więcej, niż tylko pseudonim z darmowego portalu randkowego.

Video chat

Widzieć znaczy wierzyć! Jeszcze jeden sposób upewnić się, że wybrana Tobą kobieta jest realna ( nie jest scamerkąi nie oszukuje Ciebie), to porozmawiać z nią na video chacie. Komunikacja niewerbalna to ważna część poznania się. Przez video chat możesz widzieć, jak ona się porusza i jak reaguje na Twoje pytania. W naszej bazie danych jest więcej, niż tysiąc dziewczyn, napewno znajdziesz wśród nich swoją jedyną.

Dalej razem z UaDreams

Po okresie pisania listów i video spotkań przyzdzie czas zobaczyć Twoją dziewczynę (dziewczyn) «off-line». Najlepszym sposóbem na to jest wykorzystanie naszego serwisu wprowadzenia oraz pakietów dla podrożujących z UaDreams. Zorganizowaliśmy więcej, niż 1000 podróży na Ukrainę. Oprócz tego zamieściliśmy na tej stronie video o 1000-j członka UaDreams na Ukrainę. Polecamy do przeczytania opinii naszych szczęśliwych klientów, większość z nich już ożenili się na dziewczynach z UaDreams.

Ostrzeżenie o UaDreams scamie (oszustwie)

Zabraniamy naszym członkom dzielić się ich prywatnymi danymi przez pierwszym spotkaniem. To jest pytanie zaufania do naszej pracy i pytania bezpieczności obu stron. Scams wykorzystuje prywatne dane osoby, żeby manipulować jego uczuciami w celach oszustwa. Ostrzegamy naszych członków o wysyłanie pieniądze do dziewczyn. W takim przypadku prosimy skontaktować się z naszą obsługą klientów. Scams wykorzystuje różne wyrafinowane sposoby wyłudzić pieniądze. Nie poddawaj się im!