Samotne Rosjanki. Jak wybrać Tą Jedyną?

My wszyscy chcemy mieć partnera na życie. Potrzebujemy miłości i opieki, chcemy kochać i obdarzać kochaną osobę zaufaniem. Czy chcesz znaleźć taką osobę za granicą, w Rosji? Może słyszałeś, że samotne Rosjanki są bardziej opiekuńcze, niż kobiety z innych krajów, i mają poważne zamiary?

Więc co musisz wiedzieć o samotnych Rosjankach oraz ich charakterach, żeby spotkać naprawdę wartościową kobietę z Rosji?

Also read our tips on how to marry a Russian girl.

Tradycje rodzinne samotnych Rosjanek

Zgodnie z tradycją, pryorytetem życiowym każdej samotnej Rosjanki jest założenie rodziny z przyzwoitym i wiernym mężczyzną. Przede wszystkim, te kobiety są dobrymi gospodyniami i matkami. Rosjanka może pracować i mieć skuteczną karierę, ale zawsze postawi rodzinę na pierwsze miejsce. Niemniej jednak, możesz również spotkać karierowicze. Dlatego przy nawiązaniu pierwszej znajomości z samotnej Rosjanką zapytaj ją o jej stosunku do rodziny i pracy, tak będzie Ci łatwiej zrobić wybór.

Pierwsza zasada jest taka: dużo rozmawiajcie o jej życiu codziennym i tradycjach rodzinnych. Szybko opowie Ci o wszystkiej pracy domowej, jaką chętnie robi i ile czasu spędza w pracy. Następne pytania są bardzo ważne. Czy szanuje swoje tradycje rodzinne? Czy jest uprzejma w stosunku do członków swojej rodziny? Rozmawiajcie dużo! Jej odpowiedzi pomogą Ci zrozumieć dużo o jej przyzwyczajeniach i charakterze. Jeśli będziesz stosować się do tych porad, twoje randki online z Rosjankami będą skuteczne.

Polecamy także do oglądania prezentacje Rosjanek w postaci krótkich filmików z naszej strony internetowej.

Znajomości i randki z samotnymi Rosjankami: 4 głównych typy osobowości

Są 4 typy charakterów samotnych dziewczyn z Rosji, jakie możesz spotkać na różnych portalach randkowych:

1. Randki z samotną «naiwną dziewczyną»

Nie lubią dzielić się formalnymi zdjęciami oraz uzupełniać obowiązkowe kolumny w profilach na Rosyjskich portalach randkowych. Zamiast tego opisują swoje życie w zabawny i glęboko prywatny sposób. Możesz odnieść dobre wrażenie o zdjęciach dziewczyny, bo ona nie pragnie zwrócić uwagę Ci tylko jej piękno, tylko pokazać, że jej życie jest ciekawe. Takie samotne kobiety z Rosji szukają ciepłych i bliskich stosunków. Sa ciepłe, czułe, zadbane i naturalnie się zachowują.

2. Randki online z samotną «ambitną dziewczyną»

Jej zdjęcie będzie przypominało Ci okładkę w magazynie poświęconym modzie. W profilu opisuje swoje cele i pragnienia. Całkiem możliwie, że już coś osiągnęłam w swoim życiu. Takie samotne Rosjanki są cudownym towarzystwem do wyjścia na imprezę. Te dziewczyny są aktywne i często uprawiają sport. Szukają ambitnych i aktywnych mężczyzn, osób sukcesu.

3. Znajomość z samotną «rzetelną dziewczyną»

Stabilność jest jej główną cechą i celem. Zdjęcia takich dziewczyn nie są zbyt kreatywne albo oryginalne. Dziewczyny mogą wydawać się nawet trochę ograniczonymi, ale mają duże pragnienie czuć się bezpiecznie. W rodzinie zachowują się rozsądnie, są oszczędne. Są dobrymi żonami i matkami. Nie wymagają za dużo od mężczyzn. Są dość mocno przywiązane do swojej rodziny i męża. Wspaniały typ samotnej dziewczyny z Rosji z punktu widzenia małżeństwa.

4. Wady i zalety samotnych «kreatywnych» rosyjskich dziewczyn

Wygląda nadzwyczajnie i stara się być wyróźnioną. Bardzo lubi przyciągać uwagę ludzi. Zdjęcia takich niewiast z Rosji są zrobione w tle pięknej przyrody albo kwiatów, często są dopracowane za pomocą grafiki komputerowej. W profilu piszą romantycznie albo filozoficznie, szukają uwagi i podziwu. Nawet do pytań ślubu i rodziny mają niezwykle kreatywne podejście. Taka dziewczyna cały czas myśli, jak sprawić, żeby jej mąż poczuł się wyjątkowo. Jeśli jesteś człowiekem kreatywnym i jesteś gotowy udzielać jej uwagę i przyjąć jej portzeby, jest napewno Twoim typem charakteru.