“ I am looking for a sincere man with a big heart, who is ready to start a new life with me! I want to feel my man, to understand him without words. I want to make him happy. I want to find a man who accepts me with my virtues and my shortcomings, and gives me a reason to smile every day. I look for a man who is ready to devote himself to one wo ...”

en
Change language
Or install translating plugin to your browser.

Samotne Rosjanki. Jak wybrać Tą Jedyną?

My wszyscy chcemy mieć partnera na życie. Potrzebujemy miłości i opieki, chcemy kochać i obdarzać kochaną osobę zaufaniem. Czy chcesz znaleźć taką osobę za granicą, w Rosji? Może słyszałeś, że samotne Rosjanki są bardziej opiekuńcze, niż kobiety z innych krajów, i mają poważne zamiary?

Więc co musisz wiedzieć o samotnych Rosjankach oraz ich charakterach, żeby spotkać naprawdę wartościową kobietę z Rosji?

Also read our tips on how to marry a Russian girl.

Tradycje rodzinne samotnych Rosjanek

Zgodnie z tradycją, pryorytetem życiowym każdej samotnej Rosjanki jest założenie rodziny z przyzwoitym i wiernym mężczyzną. Przede wszystkim, te kobiety są dobrymi gospodyniami i matkami. Rosjanka może pracować i mieć skuteczną karierę, ale zawsze postawi rodzinę na pierwsze miejsce. Niemniej jednak, możesz również spotkać karierowicze. Dlatego przy nawiązaniu pierwszej znajomości z samotnej Rosjanką zapytaj ją o jej stosunku do rodziny i pracy, tak będzie Ci łatwiej zrobić wybór.

Pierwsza zasada jest taka: dużo rozmawiajcie o jej życiu codziennym i tradycjach rodzinnych. Szybko opowie Ci o wszystkiej pracy domowej, jaką chętnie robi i ile czasu spędza w pracy. Następne pytania są bardzo ważne. Czy szanuje swoje tradycje rodzinne? Czy jest uprzejma w stosunku do członków swojej rodziny? Rozmawiajcie dużo! Jej odpowiedzi pomogą Ci zrozumieć dużo o jej przyzwyczajeniach i charakterze. Jeśli będziesz stosować się do tych porad, twoje randki online z Rosjankami będą skuteczne.

Polecamy także do oglądania prezentacje Rosjanek w postaci krótkich filmików z naszej strony internetowej.

Znajomości i randki z samotnymi Rosjankami: 4 głównych typy osobowości

Są 4 typy charakterów samotnych dziewczyn z Rosji, jakie możesz spotkać na różnych portalach randkowych:

1. Randki z samotną «naiwną dziewczyną»

Nie lubią dzielić się formalnymi zdjęciami oraz uzupełniać obowiązkowe kolumny w profilach na Rosyjskich portalach randkowych. Zamiast tego opisują swoje życie w zabawny i glęboko prywatny sposób. Możesz odnieść dobre wrażenie o zdjęciach dziewczyny, bo ona nie pragnie zwrócić uwagę Ci tylko jej piękno, tylko pokazać, że jej życie jest ciekawe. Takie samotne kobiety z Rosji szukają ciepłych i bliskich stosunków. Sa ciepłe, czułe, zadbane i naturalnie się zachowują.

2. Randki online z samotną «ambitną dziewczyną»

Jej zdjęcie będzie przypominało Ci okładkę w magazynie poświęconym modzie. W profilu opisuje swoje cele i pragnienia. Całkiem możliwie, że już coś osiągnęłam w swoim życiu. Takie samotne Rosjanki są cudownym towarzystwem do wyjścia na imprezę. Te dziewczyny są aktywne i często uprawiają sport. Szukają ambitnych i aktywnych mężczyzn, osób sukcesu.

3. Znajomość z samotną «rzetelną dziewczyną»

Stabilność jest jej główną cechą i celem. Zdjęcia takich dziewczyn nie są zbyt kreatywne albo oryginalne. Dziewczyny mogą wydawać się nawet trochę ograniczonymi, ale mają duże pragnienie czuć się bezpiecznie. W rodzinie zachowują się rozsądnie, są oszczędne. Są dobrymi żonami i matkami. Nie wymagają za dużo od mężczyzn. Są dość mocno przywiązane do swojej rodziny i męża. Wspaniały typ samotnej dziewczyny z Rosji z punktu widzenia małżeństwa.

4. Wady i zalety samotnych «kreatywnych» rosyjskich dziewczyn

Wygląda nadzwyczajnie i stara się być wyróźnioną. Bardzo lubi przyciągać uwagę ludzi. Zdjęcia takich niewiast z Rosji są zrobione w tle pięknej przyrody albo kwiatów, często są dopracowane za pomocą grafiki komputerowej. W profilu piszą romantycznie albo filozoficznie, szukają uwagi i podziwu. Nawet do pytań ślubu i rodziny mają niezwykle kreatywne podejście. Taka dziewczyna cały czas myśli, jak sprawić, żeby jej mąż poczuł się wyjątkowo. Jeśli jesteś człowiekem kreatywnym i jesteś gotowy udzielać jej uwagę i przyjąć jej portzeby, jest napewno Twoim typem charakteru.