“ I would like to meet a serious man with clear life goals. I want to see in him not just a loving, caring, kind person, but also a person who knows what he wants in this life, who is not afraid of change. I am ready to discuss all the decisions with him and to follow life in trust and happiness. Our future communication is important for me and I a ...”

Payment declined
Your card was declined, for now your invoice is on hold.
Please pay the invoice to continue using the issued services.
Invoice verification
Payment by invoice 3123213213 is still under verification, but since you’re our favorite member, we have already issued ordered services to your profile.
30
Invoice verification
Verification of the invoice 32131221321 will be completed within a few seconds.
en
Change language
Or install translating plugin to your browser.

Czy to prawda, że da się kupić ukraińską żonę?

Po pierwsze, spójrzmy na definicje. Co to znaczy „kupić żonę”? Zgadzam się, brzmi to dość dziwnie. Jak możesz zapłacić za osobę? Jeśli masz szczęśliwą rodzinę, oznacza to, że kochasz swoją żonę, ale jak można kupić kobietę i być z nią szczęśliwym? W rzeczywistości nie ma niewolnictwa w krajach europejskich i USA. Żyjemy w cywilizowanym społeczeństwie. Czy kupowanie ukraińskiej żony jest legalne? Właściwie wszystkie te pytania brzmią dziwnie. Zobaczmy, co oferuje nam branża randkowa online i jak interpretuje ten pomysł.

Jeśli wpiszesz w wyszukiwarce słowa «kup żonę ukraińską», zobaczysz szereg płatnych serwisów randkowych. Oczywiście, nikt nie bierze kobiety, umieszcza ją w pudełku kartonowym i wysyła do Ciebie posztą. Kiedy «kupujesz» ukraińską żonę za pomocą strony randkowej, płacisz tylko za komunikację z nią. Na przykład ukraiński portal randkowy www.uadreams.com oferuje tłumaczenie e-maili i czatów. Wiele ukraińskich kobiet nie zna języków obcych i jest oczywiste, że mężczyźni z Europy i USA nie mówią po ukraińsku. Usługa tłumaczenia jest płatna, wielu profesjonalnych tłumaczy pracuje dla UaDreams. Później, jeśli chcesz zorganizować wycieczkę na Ukrainę, aby spotkać się z ukochaną kobietą, UaDreams zrobi dla Ciebie wszystkie przygotowania, płacisz również za tę usługę. Ale ogólnie Ty i Twoja dziewczyna jesteście całkowicie wolnymi ludźmi, którzy sami podejmują wszelkie decyzje dotyczące komunikacji i uczuć.

Czy to prawda, że da się kupić ukraińską żonę? Wierzymy, że teraz możesz odpowiedzieć na to pytanie.

Kup ukraińską żonę. Zapłacona cena.

Ile kosztuje «kupić żonę Ucrein»? Innymi słowy, ile kosztują usługi komunikacyjne oferowane przez UaDreams?

Twoje pierwsze kroki na UaDreams nic Cię nie kosztują. Darmowe randki przyciągają coraz więcej osób. Rzeczywiście, musisz zrozumieć, czy jesteś zadowolony z usług tej agencji i masz wszystkie możliwości, aby to zrobić. Rejestracja na stronie jest bezpłatna. Na UaDreams nie ma miesięcznej opłaty. Twój pierwszy e-mail do jakiejkolwiek pani tutaj jest dla Ciebie bezpłatny. Jeśli pani pisze do Ciebie po raz pierwszy, możesz wysłać jej pierwszą odpowiedź za darmo. Następnie płacisz od 3,49 do 6,99 USD za dwa listy: e-mail do pani i jej odpowiedź. Oba e-maile są profesjonalnie przetłumaczone.

Inną popularną usługą jest czat wideo, który sprawia, że ukraińskie randki są tak łatwe. Możesz zobaczyć ukraińskie panny młode za pomocą kamery internetowej, wpisać swoje słowa i zobacyć, jak twoja nowa znajoma pisze swoje odpowiedzi. Możesz kupić od 10 do 180 minut rozmów wideo i uzyskać dodatkowe darmowe minuty.

Mężczyźni, którzy rejestrują się na internetowych serwisach randkowych, często wspominają stereotyp o ukraińskich kobietach. Mówią, że te kobiety są oszustkami. Są przekonani: taka cena za „kupowanie ukraińskiej żony” jest zbyt wysoka. Jednak zależy to od wybranej witryny randkowej na Ukrainie. Można przecież jest unikać witryn oszustów i odnaleźć uczciwą agencję randkową. Na przykład agencja UaDreams.com opracowała surową politykę Anti-Scam, która pozwala jej członkom czuć się całkowicie bezpiecznie podczas komunikacji.

Jakie są jej zasady? Panie nie mogą prosić mężczyzn o pieniądze i brać pieniędzy od mężczyzn. Jeśli taki przypadek ma miejsce, kobieta zostaje natychmiast wykluczona z agencji. Kiedy pani przychodzi do agencji, jej dokumenty są sprawdzane, więc możesz być pewien, że nie jest zamężna. Ta agencja pracuje każdego dnia, aby pomóc Ci znaleźć kobietę na poważny związek. Płacisz nie tylko za tłumaczenie tutaj, ale także za bezpieczeństwo, które kupujesz. Kobieta na ślub czeka na ciebie tutaj, a ty musisz tylko wybrać, kto podoba Ci się najbardziej i rozpocząć komunikację. Nie odkładaj swojego startu, spróbuj nawiązać pierwszy kontakt już teraz!

Don’t panic — we’ve got you covered. Give us the email address you use to log in to UaDreams and we’ll send you password reset instructions.

Send instructions

Dlaczego kobiety z Ukrainy odwiedzają miejsca, w których można kupić kobiety do małżeństwa?

Atrakcyjne, dobrze wykształcone i inteligentne kobiety, które można zobaczyć w Galerii Pań UaDreams, szukają mężczyzn za granicą. Dlaczego to robią?

Ukraińskie kobiety są pewne, że nie ma znaczenia, z jakiego kraju pochodzi ich przyszły mąż. Szukają kompatybilność i miłość. Ludzie, którzy się rozumieją, mogą łatwo pochodzić z różnych krajów, dlaczego nie? Nawet różnice kulturowe nie stanowią dużej bariery.

Wybierając ukraińską żonę, zyskujesz zrozumienie i miłość kobiety. Nie będzie tak wyzwolona, jak kobiety europejskie czy amerykańskie. Ceni rodzinę i stawia męża i dzieci na pierwszym miejscu. Oczywiście każda kobieta ma swój własny charakter.

Oczywiście nie można dosłownie kupić ukraińskiej żony. Możesz jednak wybrać dobry i niezawodny serwis randkowy. Nawet jeśli będziesz miał płacić za usługi agencji, będziesz pewien, że twoje randki są bezpieczne i łatwe.